قربونش بره خواهرش

2v31ldh.jpg

 

قشنگ ترین لباس هایم را به تن کردم و مقابل آینه ایستادم. "آیا به اندازه ی کافی برای استقبال از او آماده هستم؟ چه شکلی ست؟ آیا به من شباهتی دارد؟" و سوالی بیش از همه ذهن من را درگیر کرده بود: "آیا او به من علاقه ای خواهد داشت؟" قابل باور نبود... بعد از سالها می آمد و روی لغت بی انتهای تنهایی خط می کشید.

باران می آمد. دیگر تحملم تمام شده و کاسه ی صبرم لبریز شده بود. قلب کوچکم به سرعت می تپید و با تمام وجود غصه می خوردم که چرا تا مدتها نمی توانم او را در آغوش بگیرم. بدون اعتنا به مخالفت اطرافیانم از خانه خارج شدم و زیر باران پا به کوچه ای گذاشتم که دیگر بوی بهار می داد.

آنقدر زیر باران ایستادم که همه ی لباسهایم خیس شده بودند ولی وقتی از دور آمدن او را دیدم، ترسی تمام وجودم را فرا گرفت. نمی دانم چرا ولی دیگر نمی توانستم همانجا بایستم. با سرعت تمام به خانه برگشتم.

در باز شد، او آمد و از همان لحظه خنده و عشق را به قلب من هدیه کرد و تا امروز، هر ثانیه رنگی جدید به زندگیم بخشید.

عزیزترین موجود خدا... معنای واقعی کلمه ی عشق... خواهر عزیزم... تولدت مبارک.

/ 116 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ماهان

ایشالا 116 ساله بشی [چشمک] [گل][گل][گل]

نیلوفر

سلام آبجی گلم[ماچ][ماچ][ماچ][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

نیلوفر

فکر میکردم در وبلاگتو مامانی تخته کرده تا درست تموم بشه[نیشخند]

نیلوفر

اومدم یه سر دیدم به چه خبره[ماچ][ماچ][ماچ]ببخشید دیر اومدم قربونت برم[بغل][ماچ]

نیلوفر

جواب سوال در مورد ژوژمانو تو کامنتای مامانی گذاشتم ژوژمان یه جور امتحان البته یه خورده سخت[نیشخند]

نیلوفر

گمونم دیگه امتحانات باید تموم شده باشه بیشتر بهم سر بزن [ماچ][گل][گل][گل]

غروب

سلام بر نت سلام بر زندگی و مرگ بر امتحانات آخر سال .بیا تو نت که میخوایم بترکونیم .

نیلوفر

[دست][دست][دست][دست][دست][هورا][هورا][هورا][هورا][هورا][هورا][هورا][هورا] سلام صبح بخیر بلاخره تموم شد امتحانات[ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] بدو بیا آپ کن که ابجیت بد دلتنگته[ماچ][ماچ][ماچ][گل][گل][گل]

غروب

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

afshin

[گل] ديدار ما در گردهمايي , ۷ تير ماه ساعت ۱۷ از همه عاشقان ايران و آزادي خواهشمنديم با تمام توان در اين مبارزه حضور بهم رسانند دوستان و همرزمان پيام را به هر شکل ممکن با تلفن , اس ام اس , يا اينترنت , يا شبنامه به ديگران اطلاع دهيد .... درود بر شرفتان همرزمان .. پاينده ايران .. بدرود ... تهران - ضلع غربي ميدان ولي عصر , بلوار کشاورز مشهد - پارک ملت , مقابل دانشگاه فردوسي شيراز - ميدان نمازي - فلکه نمازي - مقابل دانشگاه مهندسي اصفهان - ميدان احمد آباد [گل] منتظرتم [گل]